Sukienki na komunię

Dzień przystąpienia do Komunii Świętej to duchowe wydarzenie dla każdego dziecka. Uroczystość to nie tylko uczestnictwo we mszy świętej w kościele, ale także czas prezentów i poczęstunek. Na imprezie powinnaś wyglądać elegancko, ale nie przesadzić ze stylizacją. Pora przyjęć do Pierwszej Komunii przypada zwykle na maj lub czerwiec, czyli ciepłe miesiące. Możesz pozwolić sobie na pastelowe kolory i zwiewne sukienki, jednak nie zapominaj, że Kościół to nie miejsce na wyzywające dekolty czy odkryte plecy. Dobierz garderobę stosownie do miejsca i okazji.

Wyglądaj pięknie adekwatnie do uroczystości

Należy pamiętać, że to przede wszystkim uroczystość kościelna, a kościół nie jest odpowiednim miejscem do zakładania kusych sukienek kończących się zaraz za pośladkami. Dłuższa sukienka będzie elegancka i stosowna do okazji. Nie popadaj jednak w skrajność, bowiem sukienka na przyjęcie komunijne dziecka nie musi być pozbawiona żywych kolorów czy ozdób. Jeśli upatrzyłaś sobie model sukienki z odsłoniętymi ramionami lub plecami dobierz do stylizacji marynarkę, którą po ceremonii w kościele spokojnie możesz zdjąć podczas imprezy. W tym roku nadal będą modne falbany. Zwiewne, wiosenne sukienki są ciągle na topie, również na uroczystość Pierwszej Komunii możesz sięgnąć po ten krój. Chcesz wyglądać pięknie i adekwatne do okazji, a brakuje Ci gotówki? Nie musisz się martwić – sprawdź ofertę firmy Lendup, która udzieli Ci pożyczki na dogodnych warunkach. W tym sezonie modne będą geometryczne przeszycia w nietypowych miejscach. Sukienki z falbanami świetnie wypadają w stylizacji na cieplejsze dni.

Modna i swobodna

Przyjęcie komunijne to radosny czas, gdzie w centrum imprezy znajdują się dzieci. Wybierz kreację modą, ale wygodną. Nie idziesz na pracowniczy bankiet, na który zakładasz ciasną ołówkową spódnicę. Stylizacja, w której będziesz dobrze się czuła, pozwoli Ci swobodnie poruszać się podczas imprezy. Jeżeli chcesz wyglądać naprawdę wyjątkowo, możesz zdecydować się na zakup dwóch kreacji. Sukienkę bardziej elegancją założysz do kościoła, zaś sukienkę bardziej zwiewną i luźną wybierzesz na czas poczęstunku. Jeżeli ten pomysł przekracza Twoje możliwości finansowe skorzystaj z pożyczki od firmy Lendup, którą szybko otrzymasz przy minimum formalności.

Stylizacja podkreślająca rangę wydarzenia

Wybór sukienki na uroczystość Pierwszej Komunii tak naprawdę zależy od roli, jaką będziesz sprawować na przyjęciu. Jeśli jesteś mamą dziecka przystępującego do Komunii pomyśl o tym, że będziesz aktywnie uczestniczyć w całym wydarzeniu. Kreacja powinna być zatem komfortowa, ale odpowiednia do podniosłości okazji. Jeśli jesteś gościem, podkreśl swoim strojem rangę uroczystości. Przy wyborze sukienki zwróć uwagę na materiał. Świętowanie głównie przy stole to konieczność ciągłego siadania – zadbaj, by sukienka nie gniotła się. Brakuje Ci gotówki na zakup upatrzonej sukienki? Firma Lendup rozwiąże problem za Ciebie udzielając pożyczki na prostych zasadach. W tym sezonie sprawdzą się subtelne kolory pastelowe. Jednokolorowe sukienki w delikatnych odcieniach to look tegorocznej wiosny. Swoje miejsce wśród trendów znalazły również sukienki z frędzlami. Całość stylizacji na uroczystość komunijną możesz podkreślić stonowaną biżuterią.