Jakie wybrać skrzynie na ryby?

schoellerallibert.com - schoel skrzynia (1) .jpg

Transportowe skrzynie na ryby koniecznie muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będzie można z nich korzystać nawet przez kilkanaście lat. Uniwersalne skrzynie doskonale sprawdzą się nie tylko przy transporcie ryb. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je na przykład do transportowania różnorodnych skorupiaków i małż.

Funkcjonalne skrzynie na ryby dla wymagających użytkowników

Najlepszym wyborem są oczywiście uniwersalne skrzynie, które mają pełne boki, dzięki czemu bez problemu może je układać w stosy. Wielu producentów oferuje ergonomiczne skrzynie, które dodatkowo można wkładać jedną w drugą. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu zaoszczędzimy sporo wolnej przestrzeni w magazynie.

Wysokiej klasy skrzynia na ryby koniecznie musi posiadać specjalne otwory drenażowe. W dużej mierze to właśnie dzięki nim w skrzyni nigdy nie pozostanie woda i różnorodne płyny. W odprowadzeniu zbędnej wody pomóc może także lekko zakrzywione dno, dlatego też warto zwrócić uwagę na kształt. Nie można zapominać również o tym, że wspomniane otwory drenażowe znacząco ułatwiają czyszczenie skrzyń za pomocą myjek ciśnieniowych. Woda wykorzystywana podczas płukania automatycznie wypływa ze skrzynek.

Szeroki wybór plastikowych skrzyń na ryby

Skrzynia na ryby dostępna jest w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W dzisiejszych czasach zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się proste skrzynie o pojemności 50 litrów. Uniwersalne skrzynie idealnie sprawdzą się nie tylko w branży rybnej, ale również w wymagającej branży mięsnej. Bardzo ważne jest przede wszystkim to, aby skrzynia posiadała wytrzymałe ściany i solidne dno.

Jeżeli chodzi o materiał, to najlepszym wyborem są oczywiście skrzynie wykonane z wysokiej jakości plastiku. Jest to rewelacyjny materiał, który przystosowany jest do głębokiego mrożenia. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji można wybrać skrzynie z uchwytem zamkniętym albo modele z uchwytem otwartym. Solidne i wytrzymałe skrzynie HDPE to inwestycja na lata, która na pewno bardzo szybko się zwróci. Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że na plastikowych skrzyniach bez problemu można stosować środki biobójcze do odkażania i czyszczenia.