Co trzeba wiedzieć przed zabiegiem powiększenia ust?

Co trzeba wiedzieć przed zabiegiem powiększenia ust?

Usta są ważnym elementem twarzy. Mogą dodawać jej uroku lub wpływać niekorzystnie na wygląd. Powiększanie ust to zabieg, który pozwala na uzyskanie takiego kształtu oraz koloru ust, o jakim marzy kobieta. Co trzeba wiedzieć o kwasie hialuronowym i zabiegu?

Powiększenie ust – jak wygląda zabieg?

Powiększenie ust wykonuje się kwasem hialuronowym. Jest to zabieg, który od razu przynosi efekt.

Zabieg nie jest bolesny. Pacjent odczuwa jedynie dyskomfort towarzyszący nakłuciom. Warto pamiętać, że w trakcie zabiegu można wykorzystać znieczulenie miejscowe. Zdarza się jednak, że czasami jest wykorzystywane znieczulenie stomatologiczne, a usta smarowane są kremem z lidokainą, która ma działanie kojące.

Kwas hialuronowy wprowadzany jest przy pomocy cienkiej igły lub kaniuli. Następnie lekarz rozmasowuje usta, by preparat został dobrze rozprowadzony, a usta uzyskały pożądany kształt. Zabieg trwa od 30 minut do godziny.

O czym trzeba pamiętać, by cieszyć się zmysłowymi ustami?

Zabieg powiększenia ust https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ jest bardzo często wybierany przez pacjentki. Dlaczego?

Jest to zabieg bezpieczny. Jednocześnie dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego można nie tylko poprawić kształt ust, ale również ich kolor. Warto również pamiętać, że zabieg jest w stanie powiększyć małe wargi, wąskie i niesymetryczne, a także podnieść opadające kąciki ust.

Wybierając się na zabieg koniecznie trzeba się zastanowić nad kształtem, który chcemy osiągnąć. Warto pamiętać, że korzystniej jest zdecydować się na mniejszą ilość kwasu hialuronowego, który można w każdym momencie uzupełnić.

Z ustami, które są zbyt wydatne nic nie można zrobić. Trzeba czekać aż skutki zabiegu znikną samoczynnie. Efekty zabiegu widać przez 6 -12 miesięcy. Jest to uzależnione od rodzaju kwasu, który został użyty, a także indywidualnych cech pacjenta.