Skuteczna redukcja różnorodnych defektów skóry – Morpheus 8 Pro

Skuteczna redukcja różnorodnych defektów skóry – Morpheus 8 Pro

Stosowanie kremów na mankamenty urody takie jak blizny, zmarszczki czy cellulit nie zawsze przynosi pożądane efekty. Nie wnikają one w głąb skóry tak, jak ona tego potrzebuje i ich działanie jest zazwyczaj jedynie powierzchowne. Z pomocą przychodzą nam zabiegi medycyny estetycznej na wysokim poziomie, takie jak np. radiofrekwencja mikroigłowa.

Dla kogo poleca się zabiegi urządzeniem Morpheus 8 Pro?

Aplikator Morpheus 8 Pro przeznaczony jest do odmładzania i upiększania skóry. Jego technologia opiera się na mikroigłowaniu oraz podgrzewaniu skóry za pomocą prądu zmiennego, który wytwarza promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych. Powoduje to zniszczenie włókien kolagenowych, co w następstwie motywuje skórę do produkcji dodatkowego kolagenu. Zabiegi radiofrekwencyjne poleca się każdemu, kto zmaga się z niedoskonałościami skóry i oznakami starzenia. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to ciąża i laktacja, choroby nowotworowe, stany zapalne skóry i żylaki w miejscu zabiegu oraz choroby autoimmunologiczne.

Profesjonalne zabiegi przebudowy kolagenu dzięki Morpheus 8 Pro

Innowacyjne rozwiązania technologiczne dają nam możliwość przeprowadzenia przeróżnych zabiegów medycyny estetycznej o wysokim standardzie, w pełnym bezpieczeństwie oraz z maksymalną skutecznością. Aplikator https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ jest wyposażony w 4 różne końcówki różniące się między sobą głębokością działania, ilością igieł oraz wymiarem. Zabiegi wykonane urządzeniem Morpheus 8 Pro nie naruszają bariery naskórkowej skóry, ponieważ igła jest pokryta silikonem, co zapobiega efektowi termicznemu. Każdy zabieg wykonany jest podczas znieczulenia miejscowego. Wnikanie w głąb skóry właściwej powoduje aktywną stymulację komórek, co bardzo efektownie usuwa niedoskonałości skóry.

Zalety płynące z zabiegu odmładzania skóry

Redukcja cellulitu, likwidacja szpecących blizn czy poprawa napięcia skóry twarzy to jedynie część efektów, jakie jest w stanie zapewnić zabieg aplikatorem https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/. Innowacje technologiczne zastosowane w urządzeniu pozwalają na unikalny rozpływ prądu RF, regulowaną głębokość wkłucia, oraz stosowanie najwyższej mocy RF. Zabieg pozwala na podgrzanie włókien kolagenowych i odnowienie ich struktury oraz pobudza fibroblasty do produkcji elastyny.