Dlaczego warto inwestować w zdjęcia z drona?

Chcąc profesjonalnie zaprezentować swoje usługi, inwestycję bądź chociażby udokumentować postęp prac na terenie budowy sięgamy po zdjęcia. Jednak w dzisiejszych czasach dostępna jest o wiele bardziej atrakcyjna opcja – zdjęcia z drona.

Dzięki dronom możemy zrobić zdjęcia z dużych wysokości. Niezależnie od miejsca czy ujęcia nie musimy przejmować się o brak dostępu do odpowiednich punktów widokowych, dźwigów czy innego rodzaju sprzętu dawniej do tego niezbędnego. Mając dostępną usługę wykonania zdjęć lub filmów z drona – ludzi z najnowocześniejszym sprzętem, aparatami oraz specjalistami w montażu i post produkcji możemy zrealizować dowolne projekty.

Zdjęcia z drona – co to za usługa?

Konwencjonalne sposoby to wykonywanie zdjęć z poziomu gruntu lub innego budynku. Dzięki dronowi fotograf może wykonać zdjęcie z miejsca w powietrzu, które w innym przypadku nie byłoby w ogóle dostępne bądź wymagałoby wynajmu bardzo drogiego sprzętu jak na przykład helikoptera.

Usługa zdjęć z drona to kompleksowa usługa robienia profesjonalnych zdjęć – nie musisz posiadać licencji! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy czego oczekują nasi klienci. Potrafimy doradzić i nie mamy problemu w zrozumieniu potrzeb klienta. Z nami zrealizujesz swoją wizję lub jeśli chcesz zdać się na profesjonalistów przygotujemy dla Ciebie odpowiednie materiały.

Zalety zdjęć z drona

Chcąc uzyskać odpowiednie ujęcia lub materiały promocyjne nie zawsze jesteśmy w stanie lub powinniśmy uciekać się do standardowych, przyziemnych technik. Zdjęcie lub materiał filmowy zrobiony z lotu ptaka jest w stanie przedstawić dany obiekt w bardziej imponujący sposób. Pokazując całą przestrzeń przedstawiamy odbiorcy więcej niż zdjęcia wykonane z poziomu gruntu. Jesteśmy w stanie pokazać budynek lub działkę w całej okazałości.

Zdjęcia wykonane z wysoko unoszącego się drona skupiają się na innym rodzaju detalów niż zdjęcia zrobione na ziemi. Zagospodarowanie przestrzeni, zdobienia elewacji, wykończenia i dachy przykują większą uwagę, gdy odpowiednio się od nich oddalimy. Zdjęcia z drona nadają się także idealnie do uwiecznienia budynków o nietypowej architekturze czy kosztownych inwestycji.

Zdjęciami możemy także posłużyć się jeszcze w trakcie budowy – używając ich jako podgląd planu, który pozwoli lepiej sobie zwizualizować niż standardowy plan techniczny czy jako dokumentację nad postępem prac.

Gdzie zamówić zdjęcia z drona

Jeżeli szukasz usługi wykonania zdjęć z drona to świetnie trafiłeś. Build-lapse jest odpowiednią firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie i profesjonalną kadrę. Dzięki naszym specjalistom masz pewność co do jakości wykonania zdjęć. Końcowy materiał będzie dostosowany do potrzeb i wymagań klienta. Jako specjaliści potrafimy słuchać i zrozumieć klienta, doradzić oraz wykonać odpowiednie zdjęcia.

Usługi wykonywania zdjęć z drona wykonujemy m.in. w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu a także Katowicach. By uzyskać więcej informacji bądź dowiedzieć się wstępnie o cenie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.