Program do zarządzania inwestycjami budowlanymi

Polska gospodarka mocno rozwija się dzięki szeroko pojętej branży wykonawczej, czyli firmach budowlanych, remontowych i montażowych. Ilość inwestycji zarówno publicznych jak i prywatnych ciągle rośnie. Sprawia to, że wiele przedsiębiorstw budowlanych powoli traci szczegółową kontrolę nad przepływami finansowymi i rzeczowymi na projektach.

Również procesy biznesowe związane z działaniami operacyjnymi i administracyjnymi stają się co raz bardziej złożone. Naprzeciw tym problemom wychodzi nowoczesne oprogramowanie dla budownictwa Connecto DMS. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się w jaki sposób działa zintegrowany program do zarządzania inwestycjami budowlanymi.

Poznaj program do zarządzania inwestycją budowalną

Connecto DMS jest zintegrowanym programem do zarządzania inwestycją budowlaną. Ma budowę modułową co ułatwia elastyczne wdrożenie. Oznacza to, że każdy klient otrzymuje tylko te funkcjonalności, które są mu potrzebne i mają sens w jego organizacji. To jakie to będą moduły zależne jest od procesów, które zostaną wdrożone po przeprowadzeniu analizy wymagań. Pośród nich wyróżnić możemy:

 • Elektroniczny obieg dokumentów – tworzenie formularzy dokumentów, schematu ich obiegu po firmie oraz automatyzacja czynności
 • CRM – zarządzanie zadaniami, kalendarze, poczta e-mail
 • Zarządzanie projektami – harmonogramy Gantta, budżety finansowe i rzeczowe
 • Business Intelligence – analizy w formie tabel przestawnych i wykresów

Zalety oprogramowania do zarządzania inwestycjami budowlanymi

Wszystkie mniejsze zalety oprogramowania do zarządzania inwestycjami budowlanymi Connecto DMS składają się na jedną dużą, główną zaletę – wzięcie w ryzy, automatyzacja i uproszczenie wszystkich procesów biznesowych jakie tworzą firmę budowlaną. Za pomocą Connecto DMS odzwierciedlisz następujące zadania:

 • Zarządzanie budżetem finansowym i ilościowym zarówno na poziomie poszczególnego projektu jak i całej firmy lub jej części (działy, piony, pracownicy)
 • Ewidencjonowanie, dystrybucja i archiwizacja dokumentacji firmowej i budowlanej – wszystkie pisma, umowy, zlecenia protokoły i innego rodzaju dokumenty dostępne zgodnie z poziomami uprawnień i krążące po firmie zgodnie ze schematem workflow
 • Nadzór nad narzędziami i sprzętem – historia wypożyczeni i zwrotów, napraw i innych wydarzeń
 • HR dla firm budowlanych – rejestracja czasu pracy i rozliczanie go pod budżety, zarzadzanie szkoleniami i certyfikatami, ewidencjonowanie wydanego sprzętu i dokumentów zwianych z pracownikiem
 • Zarządzanie stanami magazynowymi w integracji z programem ERP – wystawianie dokumentów magazynowych bezpośrednio z aplikacji do zarzadzania budowami Connecto DMS i rozliczanie ich pod budżety budowlane
 • Integracja z zewnętrznymi aplikacjami – możliwość wysyłania i pobierania danych z zewnętrznych systemów informatycznych. Możliwość importu i eksportu danych za pomocą plików excel.
 • Dostęp mobilny na dowolnym urządzeniu przenośnym – telefonie i tablecie.

Do kogo zgłosić się po takie rozwiązanie

Producentem oprogramowania dla firm budowlanych jest Grupa Connecto. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną prezentację oferowanych rozwiązań. Pozostaw swoje dane kontaktowe, a oddzwoni do ciebie konsultant w celu pozyskania wymagań stawianych wobec systemu do zarządzania inwestycjami. W oparciu o ta rozmowę przygotujemy dla Ciebie dedykowaną prezentację w formie zdalnej lub w podanej przez Ciebie lokalizacji. Nie zwlekaj, spotkanie jest całkowicie darmowe.