ENDERMOLOGIA ALLIANCE – na czym polega?

ENDERMOLOGIA ALLIANCE – na czym polega?

Zabieg ENDERMOLOGIA ALLIANCE w Katowicach tylko pozornie może kojarzyć się z czymś inwazyjnym i bolesnym. W rzeczywistości jest to efekt oddziaływania na skórę specjalnego, sterowanego komputerowo przyrządu do masażu, dzięki któremu skóra faktycznie wygląda lepiej. Na czym polega wyjątkowość tego rozwiązania?

Dwa w jednym

W zasadzie ENDERMOLOGIA ALLIANCE łączy w sobie dwie funkcje. Pierwszą z nich jest oczywiście masaż. Polega on na dogłębnym stymulowaniu tkanki skórnej i – co równie ważne – znajdującej się pod nią warstwy tłuszczu. Po drugie, masaż ten jest wspierany specjalną pompą próżniową, która zasysa skórę i zwiększa efektywność przeprowadzanego zabiegu.

Warto też podkreślić, że sam zabieg nie jest inwazyjny nawet w najmniejszym stopniu. Opisany w powyższym akapicie proces nie narusza integralności skóry. Wręcz przeciwnie – stymuluje ją do skuteczniejszego i efektywniejszego działania. Wszystko po to, aby z biegiem czasu wyglądała ona lepiej.

Co daje konkretny zabieg?

Zabieg ENDERMOLOGIU ALLIANCE realizowany w Katowicach pomaga pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Poleca się go zwłaszcza tym osobom, które z różnych powodów nie mogą pozbyć się miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Za jego pomocą można też skuteczniej odżywiać skórę i niszczyć tzw. pomarańczową skórkę, czyli cellulit.

Od razu należy podkreślić, że ENDERMOLOGIA ALLIANCE W KATOWICACH nie jest zabiegiem dla osób, które chcą schudnąć. Wręcz przeciwnie – jest on ukierunkowany na osoby o właściwie prawidłowej masie ciała. Trzeba jednak podkreślić, że czasami pozbycie się tłuszczu z niektórych miejsc jest bardzo trudne i dla takich osób jest ów zabieg.

Pod kontrolą

Warto też podkreślić, że ENDERMOLOGIA ALLIANCE w Katowicach jest wykonywana nie tylko pod kontrolą specjalisty, ale też… komputera. Układ masujący jest sterowany za pośrednictwem skomplikowanego interfejsu, którego zadaniem jest dobranie parametrów masażu do rodzaju skóry, zawartości tkanki tłuszczowej itd.

Reasumując, zabieg endermologii to doskonała propozycja dla osób, które chcą pozbyć się np. cellulitu lub też wesprzeć procesy odpowiedzialne za odżywanie skóry. Ze względu na swój przebieg, jest on jednym z najskuteczniejszych w walce z uporczywymi pokładami tłuszczu.