PKS Żywiec – co warto wiedzieć?

sindbad - sindbad (9) .jpg

PKS Żywiec to popularny przewoźnik autobusowy oferujący połączenia autobusowe na terenie naszego kraju. Posiada on w swojej ofercie nie tylko połączenia międzymiastowe, ale też międzynarodowe.

PKS na miarę XXI wieku

PKS Żywiec oferuje połączenia do miast takich jak: Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice, Bielsko-Biała, Kielce, Cieszyn oraz do kilku miast w Niemczech i Czechach. Oferta tego przewoźnika jest zatem szeroka, dzięki czemu każda osoba znajdzie coś idealnego dla siebie.

PKS Żywiec zapewnia wyłącznie wysoki standard podróży. Autobusy są wyposażone w klimatyzację, toalety, a ponadto w fotele z regulacją nachylenia oraz odstępem pomiędzy siedzeniami. Przewozy organizowane przez PKS Żywiec dostępne są w różnych godzinach. Niekiedy autobusy kursują także w dni wolne od pracy.

Bezpieczna i przyjemna podróż z PKS Żywiec

Co istotne, w autobusach można skorzystać z darmowego dostępu do internetu. Dostępne są też gniazdka elektryczne. Podróż w pojazdach oferowanych przez PKS Żywiec zawsze jest komfortowa i bezpieczna. Kierowcy są doświadczeni. Priorytetem firmy jest bezpieczeństwo swoich pasażerów, dlatego w swojej flocie posiada autobusy wyposażone w systemy ABS i ESP, a także posiadające ograniczniki prędkości oraz wyposażone w monitoring.

Kiedy można jechać z tym przewoźnikiem?

Jeżeli mowa o połączeniach autobusowych oferowanych przez PKS Żywiec, trzeba zwrócić uwagę na ich dostępność oraz częstotliwość. Przejazdy oferowane są też w niedziele i w święta. Warto zaznaczyć, że ten przewoźnik oferuje zarówno połączenia bezpośrednie, jak i z przesiadkami, dzięki czemu można łatwo dotrzeć do wielu miejsc w Polsce i za granicą.

Należy też zaznaczyć, że PKS Żywiec oferuje bardzo korzystne ceny przejazdów. Dostępny jest system rabatów i promocji dla swoich stałych klientów oraz dla grup zorganizowanych. PKS Żywiec to świetny i bezpieczny przewoźnik. Oferuje on bardzo dużo połączeń autobusowych na terenie naszego kraju. Przed podróżą najlepiej sprawdzić ofertę przewoźnika oraz ceny biletów, aby wybrać najlepsze połączenie dla siebie.