3 pomysły na oryginalne zaręczyny

3 pomysły na oryginalne zaręczyny

Udane zaręczyny nie muszą odbyć się w klasycznej restauracji. Nie trzeba też organizować dość tradycyjnych zaręczyn nad morzem, a przynajmniej nie bezpośrednio na plaży, albowiem jest to już dość mocno oklepana propozycja. Oto trzy pomysły na celebrację wydarzenia w zupełnie inny sposób. Oryginalność jest w cenie!

1 – zaręczyny w chmurach

A gdyby tak uklęknąć przed swoją ukochaną nie na piaszczystej plaży czy też posadzce restauracji, a dosłownie gdzieś w chmurach, unosząc się na niebie i pozostawiając całe swoje dotychczasowe życie na ziemi, co może mieć nawet metaforyczne znaczenie? Zaręczyny podczas lotu balonem to jedna z ciekawszych propozycji na wyjątkowe oświadczyny.

Sam lot będzie już niezwykłym przeżyciem dla każdej kobiety, która nigdy wcześniej nie miała okazji go doświadczyć. Połączony z zaręczynami stanie się natomiast przeżyciem nie do zapomnienia. Warto jednak zadbać o to, by okoliczności, a zwłaszcza warunki pogodowe, sprzyjały zaręczynom w chmurach, próbując wybrać na nie jakiś pogodny, letni i słoneczny dzień.

2 – adrenalina w parku rozrywki

Zaręczyny nad morzem kojarzone są głównie z zaręczynami na plaży, podczas gdy w takiej Ustce można je zaplanować w jednym z ciekawszych polskich parków rozrywek. Świetne wesołe miasteczka występują również Chorzowie oraz Zatorze. Bilety nie kosztują dużo, a dają dostęp do całego grona fantastycznych atrakcji, wśród których warto poszukać takich, które nadadzą się do wręczenia pierścionka.

A czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce do oświadczenia się ukochanej od diabelskiego młyna? Na takiej atrakcji żadna kobieta nie zdoła wypowiedzieć innego słowa niż „TAK!”.

3 – w krainie sentymentów

Czasami jednak to właśnie tradycyjne zaręczyny nad morzem okazują się najlepszym wyjściem z sytuacji, jeżeli to właśnie nad tym morzem doszło do zaciśnięcia więzi między dwoma osobami albo to właśnie na tej jednej konkretnej plaży odbyła się pierwsza prawdziwa randka.

Praktycznie każda para ma przynajmniej jedno takie miejsce, które kojarzy jej się z łączącym ją uczuciem. Niektórzy zapewnią sobie powrót do tych pięknych wspomnieć za sprawą zaręczyn nad morzem, inni z kolei z pomocą oświadczyn zorganizowanych na górskim szczycie.