PKS w Jarosławiu – jak często kursują autobusy?

PKS w Jarosławiu – jak często kursują autobusy?

Jarosław to piękna i urokliwa miejscowość, która jest położona w cudownych okolicznościach przyrody. Wielu mieszkańców pracuje w sąsiednich miejscowościach, a dzieciaki często dojeżdżają do szkoły. Jednym z chętniej wybieranych środków transportu jest PKS. Czy PKS Jarosław dysponuje nowoczesną flotą pojazdów?

PKS w Jarosławiu – połączenia do okolicznych i dalszych miejscowości

Jeszcze parę lat temu autobusami PKS nie chciało się podróżować. Stan techniczny pojazdów pozostawiał wiele do życzenia. Autobusy były stare i ciężko było w nich, choć na chwilę się zrelaksować. Nawet na prostej i ładnej nawierzchni trzęsło i czuło się twardość siedzeń.

PKS w Jarosławiu obecnie dysponuje nowoczesnymi autobusami, które nie mają nic wspólnego z pojazdami starszej generacji. Z Jarosławia można dojechać szybko do najbliższych miejscowości, a także do dalszych części kraju. Rozkład jazdy jest dostosowany do potrzeb mieszkańców i turystów tak, aby mogli oni na czas dotrzeć do pracy czy szkoły, a także zdążyć na kolejny PKS, jeśli istnieje konieczność przesiadki.

Nowoczesne autobusy PKS w Jarosławiu z Wi-Fi

PKS Jarosław dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, które zapewniają komfortowe warunki podróżowania o każdej porze roku. W lecie działa klimatyzacja, a więc nie ma obaw, że ktoś się zgrzeje. Zimą natomiast włączane jest ogrzewanie, a więc można się rozebrać.

W wielu autobusach są zamontowane gniazdka, do których można podłączyć telefon lub laptopa. Wygodne fotele zapewniają maksymalny komfort. Bez problemu można się zdrzemnąć i zrelaksować.

Zalety podróżowania PKS-em

Z racji tego, że rozkład jazdy jest dopasowany do potrzeb pasażerów, to PKS-em można szybko dotrzeć do celu w dowolnym dniu tygodnia. Podczas podróży można czuć się bezpiecznie, gdyż za kierownicą siedzą doświadczeni kierowcy, którzy mają setki kilometrów tras za sobą.

Dużym plusem podróżowania PKS-em są także ceny. Bilety dla osób uczących się, rencistów i emerytów można nabyć po niższych cenach, a normalne bilety także nie są drogie.