Jaką flotę posiada PKS Suwałki?

Jaką flotę posiada PKS Suwałki?

PKS Suwałki posiada w swojej szerokiej ofercie bardzo duży wybór autokarów na wynajem. Warto wspomnieć o tym, że możliwe są komfortowe przewozy osób nie tylko w kraju, ale również za granicą. Autokary bez problemu można wynająć na ważne konferencje, wyjazdy firmowej/integracyjne, imprezy rodzinne i wycieczki szkolne.

Nowoczesna flota pojazdów

PKS Suwałki od wielu lat oferuje bezpieczne i bardzo wygodne autokary oraz kompleksową obsługę doświadczonych kierowców. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji można wybrać autokary o pojemności od 19 do nawet 61 miejsc siedzących.

Nowoczesne autokary wyposażone są w klimatyzację, regulowane siedzenia, WC, barek i lodówkę. Dzierżawa busów cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród klientów prywatnych, ale również wśród firm.

Co dodatkowo oferuje PKS Suwałki?

PKS Suwałki posiada nowoczesną stację obsługi pojazdów. W bardzo przystępnej cenie można wykonać profesjonalne naprawy nie tylko gwarancyjne, ale również pogwarancyjne. Największym zainteresowaniem cieszą się przeglądy i naprawy klimatyzacji. Stacja obsługi pojazdów w Suwałkach oferuje naprawy układów zasilania, remonty kapitalne, holowanie, naprawy ogumienia oraz smarowanie pojazdów/wymianę oleju.

W Suwałkach znajduje się także stacja paliw PKS NOVA. Na stacji zatankować mogą samochody osobowe i dostawcze paliwem grupy Lotos. Stali odbiorcy paliwa mogą zatankować swoje pojazdy 24 godziny na dobę w systemie bezobsługowym. Warto wspomnieć także o tym, że na stacji paliw Suwałki kupić można również gaz butlowy.

Jakie autokary są godne uwagi?

PKS Suwałki oferuje przede wszystkim nowoczesne autokary Volvo 9700 B12B, Volvo B12-600 oraz niezawodne autokary Mercedes Travego i Mercedes Tourismo. Najbardziej wymagający klienci mogą wynająć autokary Mercedes Intouro i Mercedes Sprinter 519.

W ostatnim czasie flota poszerzona została o autokary Isuzu TURQUOISE i Autosan Ramzes. Nie można zapominać także o autobusach Autosan Lider, które zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę.